HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş., Hyundai iş makinası ve forkliftlerin temsilciliklerine 2005 yılı itibari ile Atlet depo içi ekipmanlarını da katarak sizlere sunduğu hizmetin sınırlarını genişletmiştir.

Dünyada depo içi ekipman üretimi ve çözümleri konusunda öncü konumunda bulunan Atlet'in bu güç ve tecrübesini, HMF'nin profesyonel hizmet anlayışı, yaygın satış ve servis ağı ile birleştirmesi, Türkiye'de de kısa zamanda siz müşterilerimizin beğenisini kazanmasını sağlayacaktır.

1958 yılında İsveç'te kurulmuş olan Atlet, 40 yılı aşkın süredir müşterilerinin depo içi ekipman ve çözüm ihtiyaçlarına eşsiz tecrübesi ve tüm beklentileri karşılayacak ürün çeşitliliği ile tam anlamıyla cevap verebilmektedir. Üstün kalite ve dayanıklılık prensibi ile üretilen Atlet'in temel amacı, kullanıcılarına Güvenli Çalışma, Güvenli Çözüm ve Güvenli Sürüş sunmaktır. Araçların üretiminde ortak komponent ve modüllerin kullanılması, Atlet ürün felsefesinin temelini oluşturmaktadır. 600 civarı farklı Atlet istif aracının tamamının 3500'den daha az parça ile üretilmesi, kullanıcıların yedek parça ihtiyaçlarının daha hızlı karşılanması ve arızalara daha hızlı müdahale edilmesini sağlamaktadır. 

Atlet'in yenilikçi ve müşteri odaklı tasarım ve hizmet felsefesi, rakipleri ile fark yaratmakta ve her türlü müşteri isteğine profesyonel çözümler sunmaktadır.